AKP’nin hedefinde Ankaragücü başkanı var

AKP Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ankaragücü Olağanüstü Kongresinde AKP ve vekillerine yönelik saygı sınırlarını aşan davranışlarda bulunulduğunu ifade etti.

Ankaragücü yönetimini hedef alan Hakan Han Özcan şunları söyledi:

Ankaragücü Olağanüstü Kongresinde Partimize ve Milletvekilerimize yönelik sergilenen nezaketsiz tutum ve saygı sınırlarını aşan tavrın öncelikle misafirperverlikle bağdaşmadığını ve böylesine köklü bir kulübe de asla yakışmadığını ifade ediyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ismini ifade etmekten imtina edenler Sn. Cumhurbaşkanımızın Ankara’ya katkılarına bir teşekkürü esirgeyenler bizlerin bulunduğu salonlarda ifadelerine tavırlarına dikkat etmelidirler.

Ankaragücü taraftarlarıyla büyük bir caimadır, Ankaragücü Başkanı Faruk Koca ve yönetiminin böylesine köklü bir çınarı yakışıksız tavırlarıyla yıpratmaya hakkı yoktur, kınıyor ve nezakete davet ediyorum.

Son olarak Ankaragücü, bu kentin gururudur ve kimsenin ipoteğinde değildir. Biz birileri için değil, sevdamız olduğu için Ankaragücümüzün yanındayız. Kişiler gider, Ankaragücü kalır.”

Spor Toto 1. Lig şampiyonu olarak Süper Lig’e yükselen MKE Ankaragücü’nün kulüp başkanlığını Faruk Koca yapıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.