Arka arda kayboldular: Evvel kuaför, akabinde da sözü alınan arkadaşı…

Kocaali ilçesinde yaşayan kuaför Savaş Aydoğan, 25 Nisan’da kayboldu. Konut sahibi Cemal Tuna, Aydoğan’a ulaşamayınca, onun kız arkadaşı Merve E. ve oğlu Cem Tuna’ya durumu sordu. Merve E., Aydoğan’ın Sivas’a babasından kalma eski meskeni onarmaya gittiğini, aracını da Sakarya’da bıraktığını söyledi.

Bunun üzerine emekli polis Cemal Tuna, Merve E. ve oğlundan Aydoğan’ın ailesinin telefon numarasını istedi, lakin ikisi de vermek istemedi. Yaşanan tartışmanın akabinde Cemal Tuna’nın oğlu Cem, Savaş Aydoğan’ın ailesine durumu bildirdi.

Aydoğan’ın annesi, Merve E. ve Cem Tuna polis merkezine giderek söz verdi. Cem Tuna da tabir verdikten sonra 7 Mayıs günü kayboldu. Cemal Tuna, oğlu için kayıp müracaatında bulundu.

AYDOĞAN’I TERMİNALE BIRAKTIĞINI SÖYLEMİŞ

Cemal Tuna, Savaş Aydoğan’ın, 25 Nisan’da köyde konutu olan oğlu Cem’in yanına gittikten sonra kaybolduğunu söyledi. Cemal Tuna, oğlunun, Aydoğan ve Merve E.’nin işlettikleri kafeye ortak olduklarını, oğlunun kendisine Aydoğan’ın uyuşturucu kullandığını söylediğini belirtti.

Cemal Tuna, oğlu Cem’in kendisine Aydoğan’ın köydeki konutuna geldiğini, içtiğini ve makûs olduğunu, daha sonra Karasu ilçesi terminaline götürdüğünü ve tedavi olup gelmesini istediğini söylediğini tabir etti.

FINDIK BAHÇELERİ VE ORMANDA ARAMA YAPILDI

Polis, Savaş Aydoğan ve Cem Tuna’nın bulunması için çalışma başlattı. İki arkadaş için köpeklerle Kocaali’nin Görele Mahallesi’nde fındık bahçesi ve ormanlarda arama yapıldı.

BORÇLARI NEDENİYLE KAÇTIĞINI DÜŞÜNMÜŞ

Evvelki gün, Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Cinayet Ofis Amirliği grupları, Savaş Aydoğan ile 6 yıldır birlikte olan Merve E.’yi gözaltına aldı. Merve E. sözünde, Savaş Aydoğan’ın borçları olduğunu, kaçıp gittiğini düşündüğünü söyledi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ 

Savaş Aydoğan’ın sevgilisi Merve E. (25) emniyetteki süreçlerin akabinde adliyeye sevk edildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.