Azra Akın ailesiyle Bodrum tatilinde

Azra Akın, uzun süredir birlikte olduğu iş insanı Atakan Koru ile 2017 yılında Tekirdağ’daki bir bağ evinde aile ve yakın dostlarının katıldığı bir tören ile dünyaevine girmişti. İkili, evlendikten bir yıl sonra Demir’in dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olma mutluluğunu yaşamıştı.

‘İKİNCİ ÇOCUK’ CEVABI

Anneliği çok sevdiğini belirten Akın “İkinci kez anne olmak ister misiniz?” sorusuna, “Ben bir ablayım, kardeşlik ne kadar güzel biliyorum. O yüzden Demir’e kardeş düşünüyoruz. Bir taraftan çocuğumu ilgiyle büyütmek istiyorum, bu dünyada bu şartlarda biraz zorlaştı. Eskiden aileler daha kalabalık yaşıyordu, şimdi daha izole yaşıyorlar. Kısmet bakalım” yanıtını vermişti.

DEMİR’LE NEŞELİ ANLAR

Son olarak 2017 yılında komedi türündeki ‘Her Şey Mümkün’ filminde kamera karşısına geçen tescilli güzel, önceki gün eşi ve üç yaşındaki oğlu ile Bodrum Ortakent’deki bir otelde objektiflere yansıdı.

Keyiflerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Koru-Akın çifti, bol bol oğulalrı Demir’le ilgilenip, oyunlar oynadı.

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLADI

“Hayatımdaki en önemli şey” dediği oğlunu öpücüklere boğan Azra Akın, güzelliği ve fit hali ile plaja damga vurdu. Ünlü çiftin mutluluğu “Nazar değmesin” dedirtti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.