Disney Plus ile yeni projesine hazırlanan Alina Boz’un son pozları görenleri mest etti!

Uzunca bir müddettir Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Alina Boz, her fırsatta hoşluğu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. En son ATV ekranlarında yayınlanan ‘Maraşlı’ dizisiyle uzunluk gösteren hoş oyuncu Burak Deniz ile başrol paylaştığı dizide muvaffakiyet bir performans sergilemişti.

Dizinin finali sonrası Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus ile muahede sağlayan Alina Boz, platformun yüzü oldu ve yeni proje ile ilgili bir mutabakat sağladı. Yaptığı mutabakat gereği öteki hiçbir projede yer almayacak olan başarılı oyuncu birebir platformda yer alan Demet Özdemir ve Hande Erçel’in gerisinden en yüksek fiyat alan oyuncu olarak yer aldı.

Alina Boz’un Disney Plus mutabakatı dudak uçuklattı!

Genç oyuncunun Disney Plus ile servet kıymetinde bir mutabakata imza attığı ve Hande Erçel, Demet Özdemir ve Pınar Deniz üzere ünlü isimlerin alacağı çıkara yakın bir gelir elde edeceği öğrenildi. 

Disney Plus ile mutabakatlarında Hande Erçel ve Demet Özdemir’in kısım başına 150 bin dolar kazanacağı öğrenilirken 24 yaşındaki genç yetenek Alina Boz’un ise kısım başı 50 bin dolar alacağı ortaya çıktı. Şimdi hangi projede yer alacağı aşikâr olmayan Alina Boz’un şimdilerde daima senaryo okurken birebir vakitte toplumsal medya paylaşımlarıyla da takipçilerini ihmal etmiyor.

Alina Boz, en son yeni paylaşımlar yaptı ve bu paylaşımlarıyla tabir yerindeyse toplumsal medyayı salladı. Ünlü oyuncunun siyah beyaz pozlarını gören takipçileri paylaşımlara yorum yağdırırken “Hayran olduğum kadın”, “Bu kadar hoş olamaz ya” yorumları havada uçuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.