Hande Erçel’in Yeşil Büstiyer Pozu Yaktı! Yaşlı Direktör Dayanamadı Bakın Ne Yaptı?

Özel hayatıyla daima gündemde olan oyuncu Hande Erçel’in attığı her adım magazin gündeminde ses getiriyor. Kısa müddette büyük bir hayran kitlesine sahip olan Erçel, aşk hayatıyla son devirlerde konuşulan isimler ortasında yer alırken, giydiği yeşil büstiyeri ile dikkatleri üzerine çekti. İşte Hande Erçel’den tezli pozlar.

HANDE ERÇEL’DEN YEŞİL BÜSTİYERLİ POZ

Oyuncu Kaan Yıldırım’la kısa daima bir aşk yaşayan Hande Erçel’in tekrar eski sevgilisi Kerem Bürsin ile barıştığı sav edildi. İkiliden şimdi bu argümanlar hakkında açıklama gelmezken, Erçel’in paylaşımları da dikkat çekmeye devam ediyor. En son beyaz crop ve kısa şortu ile dikkat çeken Erçel, bu kere dekolteli büstiyeri ile magazinde yerini aldı.

Güzelliği ile ünü yurt dışına kadar çıkan Hande Erçel, oyunculuğunu da geliştirerek ismini yıldız bayan oyuncular ortasında yazdırdı. Her paylaşımı olay olan Hande Erçel bu kez fıstık yeşili üstü ile göğüs dekoltesi verdi. Fiziği ve hoşluğu ile reklamlarda sıkça gördüğümüz Hande Erçel’in yeni projede oynayıp oynamayacağı da merak konusu oldu.

ÖZEL HAYATIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR! KEREM BÜRSİNLE BARIŞTI MI?

Murat Dalkılıç, Kerem Bürsin ve Kaan Yıldırım üzere isimlerle ismi anılan hoş oyuncu Hadise’nin eşi Mehmet Dinçerler ile de kısa bir bağlantı süreci olmuştu. Özel hayatı daima gündemde olan Erçel’in tekrardan Kerem Bürsin ile barıştığı argüman edildi.

Uzun süren münasebetlerini ani bir kararla bitirme kararı lan Bürsin ve Erçel’den ayrılık nedeni gelmezken, ikili toplumsal medya hesaplarından da takipleşmeyi bırakmıştı. Kendini büsbütün oyunculuğa veren Erçel, toplumsal medya hesabı üzerinden de daima günlük paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA BİNLERCE YORUM

Son olarak giydiği yeşil büstiyer ile isminden kelam ettiren Erçel’in fotoğrafına çok sayıda yorum ve beğeni geldi. Bir orman alanında arkadaşları ile piknik yapan Erçel,29 milyonluk Instagram hesabından paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Giydiği büstiyer ile paylaşımlar yapan Erçel’in o fotoğrafına ünlü meslektaşları da yorumlar yağdırdı. Bige Önal ateş emojisi gönderirken, Amerikalı direktör Daniel Mirkin’den de ateş emojisi geldi.

İŞTE HANDER ERÇEL’İN YEŞİL BÜSTİYERLİ POZLARI

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.