Kelepçeli halde, polisle birlikte denize atlayıp intihar etmek istedi

Yunanistan’ın Selanik kentinde bu sabah saatlerinde meydana gelen olayda polisin bir tartışma nedeni ile gözaltına alarak kendisine kelepçelediği kuşkulu, polisi sürükleyerek denize atlayıp intihar etmeye kalkıştı. Yüzlerce kişinin önünde meydana gelen olayda, polis memuru intihar etmek isteyen kuşkulu ile dakikalarca hayat gayreti verdi.

Yunanistan’ın Selanik Kenti’nde bu sabah Liman bölgesinde meydana gelen bir olayda bir kişinin birileri ile tartıştığı ihbarı üzerine olay yerine giden polis takımlarından bir memur şüpheliyi kendisine kelepçeleyerek gözaltına almak istedi. Kıyıda meydana gelen olayda birden polisi sürükleyerek kendisini polisle birlikte denize atıp intihar etmek isteyen kişi sabah sporu ve yürüyüş yapanları şok etti.

Liman polisi, kıyı güvenlik ve itfaiye grupları olay yerine sevk edildi.Diğer polislerin yardımına koştuğu kuşkulu ile kelepçeli polis memuru yaklaşık 10 dakika ömür çabası verirken şüpheliyi kıyıya çekmeyi başardı. Kuşkulu ise daima “Bırakın çıkmak istemiyorum, yaşamak istiyorum” diye bağırdığı belirtildi.

Diğer polis memurları ve vatandaşların yardımı ile denize düşen polis ve kuşkulu çıkarıldı. Kuşkulu ve polis ambulans ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.