Realme GT2 Explorer Master Tasarımı Ortaya Çıktı

Realme GT2 Explorer Master, 12 Temmuz tarihinde görücüye çıkmaya hazırlanırken cihazın tasarımı da ortaya çıkmış durumda. Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 çipsetinden gücünü alacak cihaz üçlü kamera kurulumu ile birlikte gelecek.

Resmi bir basın açıklamasına göre, “yeni nesillerin tercih ettiği kentsel açık hava yaşam tarzını yansıtan, türünün tek örneği ancak klasik bir seyahat çantası tasarımı” tercih edilmiş. Aynı zamanda daha önce The North Face ile çalışmış bir moda tasarımcısı olan Jae-Jun ve tuvali Naoto Fukusawa’dan devralan Ralph Lauren ile ilk işbirliğine de işaret ediliyor.

Kamera tasarımı, altta bir büyük ve iki küçük lens ve ortada çift LED flaş ile GT Neo3 serisini andırıyor. Sızan bir görüntü de düz kenarları ortaya çıkarırken altta bir USB-C bağlantı noktası, hoparlör ızgarası ve bir mikrofon bekleniyor.

GT2 Explorer Master, 6.7 inç Full HD+ ekran ve 5.000 mAh batarya ile  TENAA’da kendisini gösteriyor. Raporlara göre Realme, telefonu biri 100W şarjlı, diğeri 150W şarjlı olmak üzere iki farklı modelde piyasaya sürecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.