Bugün karanlık günlerin etkisi altına girecek üç burç

Bugün, 9 Şubat, iç olumsuzluk tüm burçların temsilcilerini etkileyecek, ancak bunlardan üçü – neyse ki kısa bir süre için -kendilerini zıvanadan çıkmış gibi hissedebilirler.

Aslan
Aslanlar diğer günlerde de megalomaniye eğilimlidirler, ancak bugün bundan kaçınamayacaklar. Kendi üstünlüğünü göstermenin, burcun temsilcilerinin etraflarındaki insanlarla ilişkilerini geliştirmesi pek mümkün değildir, bu nedenle – elbette böyle bir fırsat hissederlerse – çılgınlığınızı başkalarından saklamanız gerekir.

Başak
Başaklar, çevrenin onların çarklarına sopalar sokarak hayatlarını ve çalışmalarını çekilmez hale getirmeye niyetli olduğundan emin olacaktır. Sonuç olarak, sürekli ve önemsiz bağlılıklarıyla yakınlardaki insanların varlığını karmaşıklaştıracak, onların doğasında olan sinir bozuculuğu kat kat artıracak olanlar da onlardır.

Kova
Kovalar, izinleri ve istekleri dışında birinin onları izlediğine karar vererek paniğe kapılabilirler. Doğru, çevre için ne gibi bir ilgiyi temsil ettikleri sorusuna cevap vermeleri pek mümkün değil, ancak bilindiği gibi mantıksal bir gerekçeye ihtiyacı yok – nesnel gerçeklere bağlı değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx