Ferdi Kadıoğlu’nun babası ayrılığı duyurdu: Fenerbahçe’yi şampiyon yapıp gideceğiz

Fenerbahçe bu sene gerek Avrupa’da gerek ligde yoluna firesiz devam ediyor. İsmail Kartal’ın öğrencileri, Süper Lig’in 8. haftasında Kasımpaşa’yı deplasmanda 2-0 yenerek üst üste 8. galibiyetini aldı. Sarı-lacivertli ekip bu galibiyetle 24 puanla liderliğini muhafaza etti. 

Fenerbahçe’nin yükselen değeri Ferdi Kadıoğlu’nun babası Feyzullah Kadıoğlu Beyaz TV’ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sarı-lacivertli formayla her geçen maç performansını katlayan ve artık Avrupa kulüplerinin de hedefi olan oğluyla ilgili konuşan baba Kadıoğlu, “Ferdi daha da iyi olacak. Scoutların takibiyle ilgili bir şey diyemem. Ben şoförlüğünü yapıyorum. Saha içinde oyunu iyi görüyor, çok sabırlı ve çok çalışıyor. Tekniği için küçüklüğünde uğraştım, gerisini kendi yaptı.” sözlerini kullandı.

“ŞAMPİYON YAPIP GİDECEĞİZ”

Baba Kadoğlu Fenerbahçe’nin bu sene şampiyon olacağını söyleyerek şampiyonluğun ardından Ferdi Kadıoğlu’nun transfer olma ihtimalinin yüksek olduğunu belirterek, “Bu sene, o sene olacak. Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız ve gideceğiz” açıklamasını yaptı.

“TRABZONSPOR’DAN TEKLİF GELMEDİ”

Kendilerinin Trabzonlu olduğunu belirten Feyzullah Kadıoğlu, oğlunun hangi lige gitmesini istediğine yönelik soruya, “Ben Trabzonluyum, daha önce Trabzonspor’dan teklif gelmedi. İspanya ve Almanya’ya gitmesini isterim. Ama büyük takıma gitmesini isterim. Burada kalıp seriye de bağlayabilir” cevabını verdi.

“FERDİ TÜRKÇE BİLİYOR”

Oğlunun Türkçe bildiğini de ilk kez açıklayan baba Kadıoğlu, “Ferdi, Türkçe biliyor ama yanlış kelime kullanır, siz gazeteciler de üzerine atlar” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx