Kuryenin yemek teslimatı öncesinde yaptığı hareket mide bulandırdı

Singapur’da yaşanan olay uluslararası kamuoyunun gündemine oturdu… Asia One isimli medya kuruluşunun aktardığı haberde, bir kurye taşıdığı yemek poşetin içine döküldüğü için işvereni tarafından ceza almamak için mide bulandıran bir hareket yaptı.

Merdivenlerde çorba lekeleri görünce kameraya bakan kadın gördüğü manzara karşısında şok oldu.

Teslimatı yapacağı evin önüne gelen ve plastik poşetin içine dökülen yemeği tekrar yemek kabına doldurmaya çalışan kuryenin bu anları binadaki güvenlik kamerasına takıldı. Yemeğin çorba olduğu belirtilirken, talihsiz müşteri de konuştu.

Wendy isimli müşteri, “Binanın merdivenlerinde çorba damlacıkları gördüm ve hemen güvenlik kamerasını kontrol ettim. Kamera görüntülerinde kuryenin plastik poşet içindeki çorbayı tekrar çorba kasesine döktüğünü gördüm. Bu kesinlikle hijyenik değil ve mide bulandırıcı” ifadesini kullandı.

Wendy, “Restorandakiler mi doğru paketleme yapmadı yoksa kurye mi düşürdü? Her ne olursa olsun bu konuda şikayetçi oldum. Bu olaydan sonra bir daha sipariş vermeyi düşünmüyorum” dedi. Talihsiz müşteri, “Singapur Gıda Ajansı, paket servislerde bir düzenlemeye gitmeli. Covid-19 hepimize hijyenin insan sağlığı için önemli olduğunu söyledi, fakat hijyen konusunda daha kötüye gidiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx