PS Plus Essential Ekim 2023 Oyunları Açıklandı

Sony tarafından PS Plus Essential Ekim 2023 ücretsiz oyunları duyuruldu. Verilecek oyunlar arasında The Callisto Protocol, Farming Simulator 22 ve Weird West bulunuyor.

300 yıl gelecekte geçen anlatı odaklı, üçüncü şahıs hayatta kalma korku oyunu The Callisto Protocol’da Jüpiter’in ayı Callisto’da bulunan maksimum güvenlikli bir hapishanede Jacob Lee rolünü üstleneceksiniz. Mahkumlar canavar yaratıklara dönüşmeye başlayınca hapishane kaosa sürüklenir. Hayatta kalabilmek için Jacob, Callisto’nun yüzeyinin altında gömülü olan karanlık ve rahatsız edici sırları ortaya çıkarırken Black Iron Hapishanesinden kaçmak için güvenli bir şekilde savaşmalı.

Farming Simulator 22’de modern bir çiftçi rolünü üstlenecek ve çiftliğinizi üç farklı Amerika ve Avrupa ortamında yaratıcı bir şekilde inşa edeceksiniz. Farming Simulator 22, tarıma, hayvancılığa ve ormancılığa odaklanan çok çeşitli çiftçilik operasyonları sunuyor. Ayrıca artık heyecan verici mevsimsel döngüler de mevcut.

Son olarak Weird West’te kanun adamlarının ve silahşörlerin, her birinin kendi kuralları ve kendine özgü amaçları ile oynadığı fantastik yaratıklarla sınırları paylaştığı Vahşi Batı’nın yeniden tasavvur edilen karanlık fantezisini keşfedeceksiniz. Oyun, karakterlerin, grupların ve hatta yerlerin oyuncunun kararlarına tepki verdiği ve oyuncuların ölüm dahil olmak üzere geri alınamayacak acımasız seçimler ve sonuçlarla karşı karşıya kaldığı simüle edilmiş bir sanal alan dünyasında farklı oyun tarzlarını destekliyor. Bir karakterin yolculuğundan diğerine geçerek, hepsi son bir bölümde birleşene kadar farklı karakterlerin başlangıç hikayeleriyle dünyayı keşfedebilirsiniz.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 3 Ekim tarihinde oyuncularla buluşacak. Bu tarihe kadar PS Plus Essential Eylül 2023 oyunlarını kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

  • The Callisto Protocol (PS4, PS5)
  • Farming Simulator 22 (PS4, PS5)
  • Weird West (PS4, PS5)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx