Rabia Soytürk’ün fille pozları gündem oldu

Sosyal medyada her geçen gün artan bir kitlesi olan Rabia Soytürk gelen kötü yorumların annesini üzdüğünü dile getirmişti;

“ANNEM DAHA ÇOK ÜZÜLÜYOR”

“Kötü yorumlara bakıyorum, içimden cevap veriyorum. Evet, onlar saygısızlık yapıyorken benim yapmamam gerekiyor. Onlar düşüncelerini apaçık yüzüme vurabiliyorken ben onlara cevap verebileceğim bir iş yapmıyorum. Hem bu durumu hem de insanları oldukları gibi kabul ettim. O yüzden beni çok yıpratmıyor. Ben ve benim gibi tanınan insanların en çok üzüldüğü konu eminim ki aileleri. Ailemiz var, biz bir şeylere tahammül edebiliyoruz ama onlar kabullenemiyorlar. Annem daha çok üzülüyor ve bu da beni üzüyor, onun dışında sorun olmuyor.”

“UYKUSUZLUĞA DAYANAMAM”

Rabia Soytürk, “Nasıl bu kadar enerjik olabiliyorsun?” sorusuna şu yanıtı vermişti; “Uykumu aldığım zaman iyiyim. Benim için beslenmeden daha önemli bir şey varsa o da uyku. Açlığa, susuzluğa, sosyalleşmemeye günlerce dayanabilirim ama uykusuzluğa asla! Kendimi bildim bileli yastık, yorgan kenarıyla oynayarak uyurum. Hâlâ öyle.” 

FİLLE MUHTEŞEM POZLAR

Rabia Soytürk, son zamanların en çok dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. Ünlü oyuncu tatil için Tayland’a gitti. Bikinili pozlarıyla fiziğini sergileyen güzel oyuncunun asıl pozları fil ile olanlardı.

Rabia Soytürk, fil ile mükemmel bir uyum yakalayarak poz üstüne poz verdi. Rabia Öztürk filin burnuna oturdu, sırtına yaslandı, öptü kokladı…

“EN GÜZEL GÜNÜMDÜ”

Rabia Soytürk, o anları “En güzel günümdü” notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir