TeknoClub’ta teknoloji tutkunları için yepyeni ayrıcalıklar başladı

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, sadakat programı TeknoClub üyelerine sunduğu avantajlar dünyasını yepyeni ayrıcalıklarla büyüttü.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, kampanyalar, doğum günlerine özel avantajlar, hızlı teslimat, ücretsiz kargo, çağrı merkezi ve servis hizmetlerinde öncelikler gibi ayrıcalıklar sunduğu TeknoClub üyelerini yeni fırsatlarla buluşturmaya başladı. TeknoClub üyeleri için Flo ve InStreet alışverişlerinde yüzde 15 indirim fırsatı, şubat itibarıyla da deercase.com’dan yapacakları telefon kılıfı alışverişlerinde ekstra yüzde 15 indirim hakkı sunuluyor. 

1 Şubat-30 Nisan tarihleri arasında CarrefourSA marketlerden alışveriş yapan TeknoClub üyeleri, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL, toplamda ise 300 TL’ye varan hediye puan kazanacak. Şubat ayı boyunca Burger King’de ‘Teknosa Menüsü’ 160 TL’den tüketicilerle buluşacak. Yine şubat boyunca kitap severler için Dr.com.tr’de 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim var. Şubat itibarıyla Aytemiz istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında da yüzde 3 indirim imkânı sunulacak. 

 

Statülere göre farklı avantajlar sunuluyor

Program kapsamında TeknoPlus, TeknoPro ve TeknoElit statülerine ulaşanlar ek olarak yüzde 8’e varan indirim imkânına kavuşurken, TeknoElit statüsündeki müşteriler 14 gün yerine 30 gün iade süresi ve aynı gün ücretsiz teslimat ayrıcalıklarından da faydalanabiliyor.

 

Nasıl üye olunur?

TeknoClub programına Teknosa’nın web sitesi, mağazaları, mobil uygulamalar üzerinden ya da TEKNOCLUB yazıp 7889’a SMS göndererek üye olmak mümkün.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx